Niepoprawna Kobieta i Pani od Seksu

Bijoux IndiscretsMagnifique -pejcz i łańcuszek

Już wam kiedyś pisałam, że lubię elegancje również w łóżku. Również mocniejsze zabawy na przykład w klimacie BDSM. Kocham również biżuterię. Kiedyś przeglądając biżuterię, w której mogłabym pokazać się w klubie natrafiłam na dodatki Bijoux Indiscets.  

Wyglądające bardzo kusząco dodatki, piękne opakowane skusiły mnie dość szybko. Chociaż miałam problem z wyborem przez dość szeroki wybór. Dodatki z łańcuszków, cyrkonii, skóry… Co tu wybrać?

Zdecydowałam się na łańcuszek z pejczykiem z serii Magnifique w kolorze złotym. Piękne urozmaicenie na co dzień i w sypialni oraz na pewno urodziwy okaz do kolekcji.

Na pierwszy rzut oka jest wytrzymały. Zapakowany jak na drogi prezent sprawdzi się dla fanki takich uciech. Wykonanie świetne francuska firma zadbała o każdy szczegół.

A jak to wygląda w praktyce?  

Założyłam go kilka razy. Szczególnie w połączeniu z czernią wygląda szałowo. Faktycznie pierwsze wrażenie nie było złudne i świetnie nadaje się do pieszczot, klapsów. Myślę, że będzie świetne do zabaw w klubie, bo zawsze będzie przy mnie.

Chociaż myślałam, że końcówka do pieszczot będzie ciut dłuższa. Mimo wszystko spełnia swoje zadanie. ?

IMG_20201210_172655Jednak jest pewien aspekt, o którym musze wspomnieć, bo to mnie trochę zmieszało.

Mimo wszystko jestem mega zadowolona mam piękną biżuterię i zabawkę w jednym w naprawdę dobrej cenie! Ocena 10/10 i na pewno jeszcze nie raz wrócę po dodatki do tej firmy.

Warto by takie świecidełko znalazło się w każdej kolekcji.

Dostępna jest w dwóch kolorach złotym i srebrnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *