Niepoprawna Kobieta i Pani od Seksu

Boss Series Jewellery Silver Butt

IMG_20211209_155239Akcesoria i gadżety Boss Series są coraz bardziej popularne na rynku erotycznych rozwiązań. Przyciągają przede wszystkim ceną i bezpiecznymi dla ciała materiałami. Wygląd i różnorodność również jest ogromna, więc nieuniknione było pojawianie się u mnie jednego gadżetu z ich asortymentu. Nie będzie też to ostatni gadżet z tej firmy, który przetestuje, bo rozbudzili mój apetyt na więcej.

Jestem kobietą i uwielbiam świecidełka. Wiele mojego asortymentu do łóżka czy imprezowego ma przyciągać wzrok. Kusić elegancją, smakiem i błyszczeć. Wiele z moich gadżetów czy dodatków jest kusząca już przez sam wygląd.

 

Ostatnio sporo czasu poświeciłam na rozwój miłości analnej w swoim wykonaniu. Bardzo chętnie testowałamIMG_20211209_155056 gadżety, które właśnie służyły w tej dziedzinie. Wiele korków, dild, lubrykantów wpadło w moje ręce i zostało mocno eksploatowanych przez moją osobę. Jednak patrząc na swoje zabawki, brakowało mi już czegoś większego i eleganckiego. Czegoś, co będzie pasować do rozbudzającego zmysły stroju, uwieńczy całości, będzie zachęcało partnera do łóżkowych eksperymentów.

Nasz korek śmiało mogę określić „Analną biżuterią. Lśni, podkreśla atuty właścicielki i wzbudza zainteresowanie jak piękna kolia na szyi wśród satynowej pościeli. Pobudza już samym wyglądem do szatańskich zabaw.

 

IMG_20211209_155313Rozkosznie, nie z tej ziemi, zachwycający orgazm, niesamowite doznania.

Każdym z powyższych określeń mogłabym nakreślić korek od Boss Series. Nasz plug zamknięty w eleganckim woreczku daje niesamowite doznania podczas stosunku, samomiłości czy podczas sztuki kuszenie. No właśnie doceniam załączenie woreczka do zestawu, bo uwierzcie, że na pewnym etapie już zawijałam w satynowe poszewki, koszulki czy ręczniki.

 

 

 

Trochę się obawiałam, patrząc na ceny gadżetów z tej firmy czy faktycznie będzie wyglądał tak jak na zdjęciachIMG_20211209_155009 poglądowych. Jednak jest niesamowity! Błyszczy się, daje rozkosz.

Dobór kształtu dla mnie niesamowity. Wcześniej używałam kształtów, które były bardziej, standardowe. Moja nowa zabawka dała powiew świeżości i zachęciła do dalszych eksperymentów, które i tak uwielbiam.

Jestem niesamowicie zaskoczona i nie mogę się doczekać kolejnej erotycznej randki, na której będę mogła wykorzystać swoją biżuterię.

 

 

 

IMG_20211209_155147Jednak trzeba pamiętać, by przy przyjemnościach analnych być rozluźnionym. Używać lubrykantów, a nie innych dziwnych rzeczy, a uwierzcie, że słyszała takie, na które bym sama nie wpadła. Wasze bezpieczeństwo jest najważniejsze, a gdy już o nie zadbacie, ten piękny koreczek da wam dużo przyjemnych chwil!

 

 

 

 

Korek znajdziecie na Sensu.pl dzięki, którym miałam okazje się z nimIMG_20211209_155345 zaprzyjaźnić!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *