Niepoprawna Kobieta i Pani od Seksu

Joyboxx+playtray czyli jak można przechowywać gadżety lepiej

Spotykam się często z pewnym pytaniem- “Jak lub gdzie trzymacie swoje gadżety erotyczne?”. 

 Pytanie pada z kilku względów:  

-Chcemy mieć wszystko w jednym miejscu.

-Nie chcemy przypadkowego spotkania naszego wibratora z dzieckiem, rodzicami, teściową.

-Trzymanie większej ilości niż jeden dwa w oryginalnym opakowaniu jest uciążliwe.

-Nie chcemy by nasze skarby rzucały się w oczy.

IMG_20210228_182307Również często kwestie higieniczne, czy jak u mnie organizacja swoich transmisji na kamerkach dla dorosłych może skłonić do takiego pytania i poszukiwania rozwiązania naszego problemu. Uwierzcie mi, że przy kilku kotach ich sierść jest wszędzie również na moich zabawkach. Szukałam czegoś co jest ładne, porządne, higieniczne i praktyczne. Jednak Internet nie był dla mnie łaskawy, ale okazało się, że istnieje jedna mało popularna na rynku alternatywa, czyli Joyboxx!

Kolejną przeszkodą w zakupie było znalezienie zaufanego sklepu. Niestety, ale allegro nie wzbudza mojego zaufania w tej kwestii… szczególnie w tej kwestii, więc napisałam do Lustshop.pl czy może byli by zainteresowani wprowadzeniem Joyboxx’a do oferty. Właśnie tak dostałam okaz testowy od Lustshop, a w między czasie dostałam je w innym kolorze na urodziny, ale przy mojej ilości gadżetów dwa jak najbardziej się przydadzą, ale o tym też zaraz powiem.

To więcej niż po prostu “pudełko”! IMG_20210228_182531

Joyboxx+playtray jest nazywany systemem przechowywania- przed użyciem, w trakcie i po!

Pojemne wnętrze mieści naprawdę dużą ilość nawet większych zabawek i pozwala na organizacje ich przechowywania. Zawiera tackę, która również służy za przegrodę i omija nas brudna pościel, meble czy sierść naszych czworonożnych przyjaciół na naszych zabawkach, gdy chwilowo z nich nie korzystamy. Po użyciu tacka pozwala na sprawne czyszczenie i wysuszenie gadżetów. Górną skrytkę możemy wykorzystać na wiele sposobów i jest bardzo przydatna.

Pudełko sprawdzi się na przykład w podróży łatwo je przenosić, jest porządnie wykonane. Sprawdzi się również w domu by zachować dyskrecję, nie wzbudza zainteresowania, a zamek szyfrowy dodatkowo chroni przed dziećmi czy ciekawskimi, którzy chcieli by zajrzeć do naszej skrzynki przyjemności. 😀

Joyboxx’a wykonano z plastiku z jonami srebra co jest kolejnym atutem! Dlaczego? Takie jony mają działanie antybakteryjne, pomagają zachować czystość, zniwelować nieprzyjemny zapach po użyciu. Takie rozwiązanie stosuje się np. w dobrej bieliźnie, klasycznej albo sportowej, także butach.

Dodatkowo nasz system przechowywania jest zaopatrzony w przysłonięte otwory wentylacyjne co sprawia, że mamy swobodny obieg powietrza, a do środka nie dostanie się kurz. Dlatego jeśli umyjemy gadżety, ale nie osuszymy to nie będziemy mieli problemu z odparowaniem wilgoci.

Z tyłu znalazłam otwór i byłam ciekawa do czego on jest. Okazuje się, że ze względu, że większość zabawek mamy z akumulatorami wewnętrznymi to możemy tam przełożyć ładowarkę i dyskretnie naładować dawców przyjemności, więc górną skrytkę można spokojnie wykorzystać na kable do ładowania, chociaż ja tam trzymam ulubiony korek, Lusha i balsam od Slow Sex. 😊

A tyle mieści się w praktyce w naszym Joyboxx!

IMG_20210228_182330

Jeśli masz parę wibratorów w kolekcji lub masz zamiar kupić to Joyboxx to obowiązkowa pozycja! Polecam dla każdego ze względu na kwestie samego przechowywania w odpowiednich warunkach, ale również przez wszystkie udogodnienia, jak wentylacje, otwór do ładowania, użycie jonów srebra, tackę czy zabezpieczanie w postaci kłódki.

No po prostu ułatwiający życie, godny polecenia produkt, który pojawił się na polskim rynku żebyśmy mogli cieszyć się przyjemnością jeszcze łatwiej, bezpieczniej i bardziej higienicznie.

Pozostaje nam tylko cieszyć się z kolejnego orgazmu! 😀

Ps. Gadżety wyjęte z woreczków tylko na potrzeby zdjęć, na co dzień trzymam je w kolorowych woreczkach! 😀 Nie wszystkim gadżetom służy wspólne mieszkanie bez woreczków 🙂 

Pudełko zamówisz w sklepie LustShop.pl »

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *