Niepoprawna Kobieta i Pani od Seksu

Klamerki i gadżety do stymulacji sutków! -Soft BDSM gadżety

Na początku od razu wam trochę doprecyzuje pewne rzeczy byście mieli pogląd o czym dziś piszę. 

IMG_20210327_180320Zacznijmy od tego, że każdy ma inną wrażliwość, jeśli chodzi o piersi. Znam takie kobiety u których, są one delikatne jak piórka i najczulszy dotyk owocuje reakcją, takie które mają sporą wytrzymałość, czy takie, które nic nie ruszy i jest to coś co w łóżku będzie zbędne.

Również dziś będę poruszać tylko i wyłącznie temat samych sutków, bo chodzi mi o tą część piersi i gadżety w klimacie BDSM. Dziś mnie reszta nie interesuje, bo miesiącami bym ten referat pisała 😀

No to ruszamy z tematem! 

Próbowałaś/łeś masażera, wibratorów, kostek lodu do stymulacji piersi lub kręci Cię temat BDSM to dobrze trafiłeś, bo dziś właśnie znajdziesz kilka propozycji w tej tematyce i kilka patentów, które sprawdziłam sama.

Kocham swoje piersi i ich stymulację, więc oczywistym jest, że szukałam nowych pomysłów dla nich. Kilka faktycznie trafiło do mojego kuferka i są tymi często używanymi, mimo że nie są to gadżety z najwyższej półki. Często pomaga to otrzymać orgazm czy jeszcze bardziej pobudzić ciało w jego trakcie.

Dla mnie najlepszym wyborem okazały się pompki i klamerki. IMG_20210327_180226

Rynek daje ogromne możliwości, jeśli chodzi o pompki możemy znaleźć takie wibrujące lub nie, na sam sutek, na całą pierś. Trochę tego znajdziecie. Moje nadają się również do łechtaczki na przykład i są z wibracjami.

Jeśli chodzi o klamerki tu możemy znaleźć morze opcji, niektóre wyglądają jak piękna biżuteria inne łączą się na przykład z kneblem. Różne rodzaje zacisków jeszcze bardziej utrudniają wybór.

Ja pokaże wam trzy różne opcje, które u mnie faktycznie się sprawdzają i opowiem coś o tych, które zdarzyło mi się gdzieś tam użyć.

Moje gadżety z tej kategorii są raczej z tych nisko budżetowych i myślę, że na dzień dzisiejszy więcej mi nie potrzeba. Czasem, jeśli coś działa i jest bezpieczne dla naszego ciała nie warto kombinować.

Pompki na sutki, o których wspominałam były pierwszym moim gadżetem z przeznaczeniem typowo do piersi i mimo różnych opinii, które krążą po Internecie bardzo się z nimi lubię. Swoje kupiłam dawno temu, więc niestety nie pamiętam modelu, ale ja zawsze powtarzam by patrzeć przede wszystkim z czego są wykonane. Po takiej stymulacji piersi są wrażliwsze i faktycznie doznania są intensywniejsze, fajnie tez by się sprawdziły z jakimś żelem stymulującym. Miałam jeszcze jedne pompki takie bardziej klasyczne, ale gdzieś mi zaginęły.

Patent na trzymanie się pompek jest taki, że lepiej zasysa się na wilgnej powierzchni, chociaż przy dużych piersiach i cięższych pompkach jest zawsze ciężko powyżej 10 min. Te, które mam na sucho trzymają się do 15 min, więc to dobry wynik jak na moją miseczkę E. Po zdjęciu jakiś fajny masaż, masażer czy klamry i można mieć niezły odlot. ?

Jeśli chodzi o klamry tutaj pojawia się znów firma Fetish, która oferuje mnóstwo modeli. Ja mam standardowy z dość klasycznym zapięciem i przystępnej cenie. Nie są one bardzo krzywdzące, dopiero przy zdejmowaniu czujemy co faktycznie dają chociaż w porównaniu na przykład do następnych w tym wpisie się dużo delikatniejsze w moim odczuciu i mniej praktyczne. ?

Wyglądają naprawdę ładnie i spełniają funkcję stymulacji. Dobre na sam początek lub dla wrażliwych, bo zacisk nie jest mocny i powodują mały dyskomfort. Na końcach gumowe zabezpieczenie przed zrobieniem sobie krzywdy, łatwe w czyszczeniu. Bardzo trudno je zacisnąć z dużą mocą przy dużej brodawce. Tego typu klamerki znajdziecie również z obciążnikami, łańcuszkami, ozdobami typu obroża.

Jeśli się boisz możesz spróbować zacisnąć je w innym miejscu jak na przykład mały palec wtedy poznasz ich właściwości! IMG_20210327_180340

Trzecia opcją, na którą się zdecydowałam jest ring z klamerkami. Wygląda zjawiskowo również jako obroża! Uwielbiam go i jest używany bardzo często. Tutaj mamy klamerki z regulacją. W tym przypadku stymulacja może być bardzo delikatna lub dotkliwa i odczuwalna nawet przy noszeniu. Zakończone są gumowymi zabezpieczeniami, które można zdjąć. Jest to chyba najbardziej popularny rodzaj klipsów i również odpowiednia opcja dla początkujących w temacie ze względu na możliwość progresu. Jeśli lubisz klimat BDSM oraz trochę bólu, a z klamerkami nie miałaś do czynienia to te będą idealne! Też znajdziemy mnóstwo odmian dostosowanych do użytkowników, chyba moje ulubione na ten moment.

Z klamerkami jest tak, że te najciekawsze doznania są przy ich zdejmowaniu, ale fajnie bawić się regulacją, poruszać klipsem, stymulować dodatkowo na przykład palcami czy poruszać w tym przypadku łańcuszkiem. Mam na dzieję, że się rozumiemy ?

Patent dla odpornych, jeśli Ci mało to dodatkowa stymulacja przed założeniem klamerek działa cuda ?

Trzy typy gadżetów każdy ciut inny, oferujący inne doznania. Wszystkie trzy są naprawdę wartę wypróbowania, bo każdy z nas zareaguje inaczej na taką zabawkę. Jeśli nam się nie spodoba zawsze można z tego uczynić po prostu dodatek do erotycznej stylizacji co u dużej grupy kobiet i mężczyzn rozbudza wyobraźnie.

Również w tej kategorii znajdą się takie z wkrętem motylkowym, gwintowanymi zaciskami po obu stronach, z zaciskaniem dokoła czyli jakby zaciskasz od dołu i góry oraz po bokach i Wiele innych, które już naprawdę idzie dotkliwie odczuć.

Są jeszcze zaciski magnetyczne (planuje zakup, bo próbowałam i dla mnie rewelacja!) czy opcje z elektor stymulacją, ale tu jest już potrzebna większa wiedza by nie zrobić sobie krzywdy!

Tu macie kilka mniej standardowych opcji 😉

Musicie się bawić i szukać. Ponieważ nie będzie jednego idealnego rozwiązania.  
W tej kategorii znajdziecie dużo, więcej opcji niż ja pokazałam, więc nie ograniczajmy się, testowanie jest naprawdę fajne i przy klamerkach normalne.

Starałam się stworzyć wiedzę w pigułce by nie zadręczać was szczegółami, które mogą wam się nigdy nie przydać byście mogli wybrać coś czego będziecie mogli bezpiecznie używać i czerpać z tego przyjemność. Nie ma jednego przepisu na wybór, to wy musicie się zastanowić jak bardzo wrażliwe są wasze sutki i co z tych opisów mogło wam by się spodobać. Też patrzcie w perspektywie miesiąca, bo wrażliwość piersi jest powiązana często z fazą waszego cyklu! U mnie na przykład w owulacje są nabrzmiałe i bolesne co jest częste. Warto mieć to na uwadze i trochę siebie poznać zanim zdecydujemy się coś zakupić.

Jeśli chodzi o klamerki z mojego wpisu znajdziecie je na www.pleasureheaven.pl którzy jeszcze mają promocję na dział BDSM, więc warto skorzystać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *