Niepoprawna Kobieta i Pani od Seksu

Kluby swingerskie i drogie hobby

Swingers kluby i dość drogie hobby.

Hej, to kolejny post na temat swingu. W tym wpisie chciałabym poruszyć dwa wątki. Opowiedzieć wam o swingers klubach i jakie wydatki nas czekają, decydując się na takie hobby.

W Polsce istnieje sporo miejsc, gdzie swingersi mogą się spotykać. Niektórzy preferują domowe spotkania, w apartamentach lub jak ja w klubach. Dla mnie jest to neutralny grunt, na którym mogę się bardziej rozluźnić niż na domówce.

Takie kluby to ładne miejsca w odpowiedniej kolorystyce i prócz szafek z kluczykiem na wejściu i często z kartką z zakazem używania telefonów (Chociaż to i tak jest w regulaminie), kamer czy aparatów nie różni się na pierwszy rzut oka od zwykłego klubu.

W takim miejscu znajdziemy część ogólną, dobrze zaopatrzony bar, miejsca do tańczenia i posiedzenia, pogadania.

Jednak ze względu, że mamy odczynienia ze swingers klubem znajdziemy tam loże przystosowane do różnych rozrywek, więc niekoniecznie to będzie łóżko, ale na przykład rzeczy BDSM jak dyby, prysznice, różne strefy według upodobań, ogólnie wszystko, co może się przydać. Wszystko zależy od wyposażenia danego miejsca, bo są te większe i te mniejsze. Lepiej lub gorzej zaopatrzone, chociaż i tak zawsze mówię, że miejsce tworzą ludzie i to się liczy najbardziej.

Oczywiście prócz mebli mamy też zapewnione środki higieny, lubrykanty, prezerwatywy czy czystą pościel, którą po stosunku wrzucamy do specjalnego kosza. To bardzo ważne by dbać o przestrzeń w klubie, by inni również mogli skorzystać.

W klubie obowiązuje również dress code, więc warto zapoznać się z nim najlepiej na stronie klubu lub jeśli to impreza tematyczna to w opisie imprezy. Najczęściej ma być elegancko, panowie koszula, panie sukienka lub strój erotyczny.

Kluby mniejsze i większe, gdzie wybrać się na imprezę, na jaką tematykę się skusić na pierwszy raz.

Często właśnie jestem pytana jakie kluby polecam i czym się kierować przy wyborze imprezy.

No właśnie. Ja na początek polecam mniejsze kluby jak Łódź i klub Bordeaux ze względu na super atmosferę, mało przytłaczające wejście i raczej kameralność.

Jednak jest kilka klubów, które polecam jak ACT swingers club, Ephoria, Priv, Lava czy Jacuzzi.

Każdy ma w sobie coś i tak naprawdę polecam poszukać samodzielnie. Dla mnie na przykład urzekające jest wnętrze ACT i bardzo ciepła atmosfera. W Jacuzzi piękna jest możliwość swingers wakacji, jeśli tak to mogę nazwać. Jacuzzi kusi atrakcjami i możliwościami. W Lavie spotykam zawsze świetnych ludzi i całą noc bawię się świetnie nawet bez stosunków.

Wszystko sprowadza się do tego czego szukamy.

No właśnie jaką imprezę wybrać i czym się kierować na pierwszy raz?

Większość klubów ma wiele imprez tematycznych i bez problemu idzie coś wybrać. Jednak dla kobiet i par polecam coś w stylu “Pary i singielki”. Takie imprezy są dobre na początek i też nie mamy napalonych często singli, którzy na przykład obsiądą singielkę jak muchy. Mamy możliwość zapoznania się z miejscem, porozmawiania z osobami, które mają doświadczanie.

Singlą polecam znaleźć coś w ich guście albo imprezy zamknięte z ograniczoną liczbą uczestników by ich nie przytłoczyło. Oczywiście nie musimy uczestniczyć w imprezie. Możemy posiedzieć, wypić drinka i obserwować, a jeśli poczujemy się dobrze spróbować.

Swingerstwo, czyli kosztowne hobby?

No tak tu przechodzę do kwestii finansowych. Na co trzeba się przygotować?

Najwięcej zawsze zapłaci singiel i tu wszystko zależy od klubu i imprez kwoty za wejście wahają się od 100 zł do około 250 zł za wieczór plus koszty napojów lub open baru.

Ciut mniej płacą pary tutaj z cenami również bywa różnie widziałam nawet od 50zł. Tutaj również są dodatkowo koszty napojów czy open baru. Dodatkowo oczywiście Panie chcą pięknie wyglądać, więc dochodzi koszt strojów, fryzjerki, kosmetyczki czy perfum.

Z singielkami jest tak, że one najczęściej nie ponoszą kosztu wejścia. Tylko napoje i przygotowanie siebie. Dlaczego? Tego się dowiecie w następnym wpisie, bo tu jest kilka aspektów, który poruszę.

Oczywiście musimy też liczyć koszty dojazdu czy hotelu, jeśli chodzi o dalsze wyprawy.

Na takie wydatki trzeba się przygotować decydując się na wizytę w swinger klubie.

Nie byłabym sobą jakbym nie wspomniała, że dla siebie, jak i uczestników warto zrobić badania na choroby przenoszone drogą płciową. Warto się badać. Ja takie badania robię regularnie, więc jeśli zależy wam na swoim zdrowiu również w to zainwestujcie.

Mimo wszystkich kosztów i tak wolę się zdecydować na imprezę właśnie w takim miejscu. Chociaż jest to kwestia waszych upodobań. Jest to dla mnie wygodniejsze, czuję się bezpieczniej, jestem bardziej rozluźniona i lepiej się bawię.

Pamiętajcie, że wszystko zależy od was i tego byście się czuli jak najlepiej. Dbajcie o siebie i innych, a na pewno, jeśli swing to wasz żywioł będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *