Niepoprawna Kobieta i Pani od Seksu

Korki analne Bibi od Feelz Toys

Hej, mam dla was uroczy zestaw od Feelz Toys. Zestaw nazywa się Bibi i jest to kolejny cudowny prezent od Lustshop. 

Na początek przyznam, że już samo opakowanie wygląda ślicznie. Gustowne i urocze, a bardzo stawiam na estetykę przechowywania gadżetów.

IMG_20200923_191902_919Wewnątrz opakowania gustowny minimalizm oraz klasyczny kształt plugów, który mnie uwiódł od pierwszego otworzenia.

Miałam wcześniej korki sylikonowe jednak porzuciłam je na korzyść stali nierdzewnej i szkła. Jednak pierwszy dotyk korków rozbudził moją ciekawość, są tak delikatne w dotyku. Samo dotykanie sprawiło mi wielką satysfakcję, bo nie spodziewałam się w tej cenie takiej jakości zastosowanego sylikonu.

Końcówki, są elastyczne i sprawiają, że można się nimi cieszyć w każdej pozycji co jest naprawdę dużym plusem, bo jednak na przykład szklana końcówka przy masturbacji czasem mi przeszkadzała.

Koreczki są w 100% bezpieczne do ciała i wodoodporne.  

Szeroka podstawa korków gwarantuje nam również bezpieczeństwo naszych igraszek dodatkowo lekko szpiczasta góra i daje fajne wrażenia wizualne. Aplikacja samych korków dzięki ich kształtom nie przysporzy problemów, łatwo wchodzą i przyjemnie nas wypełniają

W zestawie znajdują się trzy wielkości, które możemy dostosować do aktualnej potrzeby czy poziomu zaawansowania.

Gadżet dla par jak i singli czy singielek. Dają naprawdę niesamowite doznania w obu sytuacjach.

Zestaw kosztuje niecałe 106zł i jest naprawdę wart tych pieniędzy!

W korkach Feelz Toys kluczem do sukcesu jest jakość wykonania i minimalizm wizualny. Spełniają swoją funkcję i są delikatne. IMG_20201203_141913

W tym momencie mam swój ulubiony rozmiar do codziennej samomiłośći, który zawsze jest pod ręką, ale również bardzo wygodną opcją jest przechowywanie ich w załączonym pudełku.

Jak wspominałam korki Bibi, są w 100% z silikonu, więc by były w dobrej kondycji zaleca się używanie lubrykantów na bazie wody. Utrzymanie czystości w ich przypadku jest bardzo proste wystarczy umyć wodą z delikatnym detergentem i zdezynfekować. ?

Moja końcowa ocena jak na ich z pozoru zwyczajny wygląd to 5. Na pewno gdybym miała coś wybrać z dzisiejszą wiedzą o nich to również powiększyły by moją kolekcję. Gadżet naprawdę jest uniwersalny pod względem stymulacji analnej i daje dużo frajdy użytkownikowi bez względu na płeć i towarzystwo, więc czego chcieć więcej? ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *