Niepoprawna Kobieta i Pani od Seksu

Lush 2 Lovense, dla par i nie tylko

Lush 2 od Lovnese hit czy kicz?

Wiele osób pytało mnie, kiedy będzie ta recenzja, a więc oto ona! Zwlekałam by między innymi przetestować wszystkie opcje z perspektywy zwykłego użytkownika i Camgirl, bo są to dwie grupy, które rozpatrują zakup różowego jajeczka. Nie jest to tania zabawka, więc myślę, że warto zrobić rozeznanie czy na pewno to coś dla nas.

IMG_20210213_181037Na początek powiem wam o samej idei tego gadżetu. Jest on interaktywną zabawką, którą możemy podłączyć do serwisu Showup.pl, udostępnić komuś bezpośrednio link do sterowania lub korzystać z poziomu aplikacji. Oczywiście są też opcje wbudowane, które można uruchomić z poziomu przycisku, ale nie są zbyt kuszące mając perspektywę aplikacji.

Na pudełku widniała nazwa aplikacji, którą zainstalowałam i zaczęłam zabawę z drugą osobą przez udostępnienie linka. Zabawka na początku się rozłączała co było wielkim rozczarowaniem. Na początku było ok i za każdym razem, gdy ustawiałam komuś czas sterowania z linka powyżej 20 minut była ta sama historia. Nie była to wina jajeczka tylko samej aplikacji, bo na serwisie Showup nie było tych problemów, a siedziałam czasem długo.

Sterowanie z poziomu aplikacji jest spoko wszystko działa pokazuje stan naładowania, nie mam się do czego przyczepić. Nie opóźnia, nie ścina się no po prostu jest ok. Wszystko czytelne i zrozumiałe.

Nie miałam problemów z noszeniem go pod ubraniem, część, która wystaje nie przeszkadza. Bateria trzyma dość długo.

Bardzo fajny kształt a wybrzuszenie na jajeczku idealnie stymuluje punkt G i przy poruszaniu daje super doznania.

Minus jest jeden i to największy dość słabe wibracje jak na tak osławioną zabawkę spodziewałam się czegoś lepszego, a wyszło w sumie średnio.


Jednak jak na coś do urozmaicenia życia z partnerem/partnerką jest ok. 

Tak myślałam do momentu połączenia jej z serwisem z kamerkami na żywo.  

Czytam, jak to połączyć i okazuje się, że muszę mieć drugą aplikacje. Jakby wszystko w jednej upchnąć się nie dało. No ok. Połączyłam się, ustawiłam jest dobrze. Dobrze jest do momentu przeciążenia serwera serwisu, problemów z serwisem i błędów lub kaprysu aplikacji.

Oczywiście są momenty, w których nigdy nie miałam problemów z jajeczkiem i były to godziny późno nocne lub wczesno poranne, ale po południu często jest cyrk. Typu jest pasek, a Lush nie wibruje.

Jednak, gdy działa to fajnie się sprawdza na kamerce z mojego punktu i punktu widzenia oglądających.

Teraz ogólna ocena i czy warto kupić.

Jeśli chcesz Lusha 2 na kamerki to polecam z całego serduszka dużo osób chce z tego korzystać i idzie na tym zarobić, a zakup się szybko zwraca. Jeśli nie chcesz Lusha to inne produkty Lovnese też będą działać i też można zainwestować.

Jeśli chcesz jajeczko by udostępnić link na przykład w związku na odległość to też dobra opcja. Prosta obsługa, fajna zabawa, tylko trzeba to wyczuć. W tej cenie lepszej opcji jeszcze nie testowałam, chociaż o kilku ciekawych słyszałam.

A jeśli po prostu chcesz się pobawić w łóżku do masturbacji, zabawy w parze czy zabrać na spacer. Jest wiele fajniejszych i tańszych opcji niż Lush 2 i nie warto przepłacać.

Moja ocena 8/10, bo trzeba się zastanowić, czy potrzebujemy opcji, z których słynie ten gadżet. Nie dla każdego będzie spełnieniem marzeń i nie każdą potrzebę zaspokoi, a jednak trochę kosztuje i w to miejsce można czasem kupić dwie dużo lepiej dopasowane do nas zabawki w których się zakochamy. 

Lush 2 Lovense zamówisz w LulaPink.pl »

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *