Niepoprawna Kobieta i Pani od Seksu

Obróżki i przyjazne cenowo dodatki soft BDSM

Często pisałam, że świat gadżetów erotycznych jest bardzo rozległy i trudno samodzielnie bez żadnej wiedzy zdecydować się na coś co faktycznie nie przyniesie rozczarowania. 

Również, jeśli chodzi o fetysz, BDSM panuje podobna zasada.

Więc w tym wpisie przybliżę wam kilka dodatków które już są ze mną jakiś czas i powiem czym się kierować przy zakupie.

Po pierwsze kierujmy się innymi opiniami osób, które są bardziej doświadczone. Oni mają o tym pojęcie.

Czym większy zestaw w niskiej cenie tym większa szansa na bubel. Dobrym przykładem, są zestawy oferowane na allegro kicz jakich mało!

Kolejna sprawa lepiej kupić pojedyncze sztuki dostosowane do potrzeb i znane marki. Warto też określić preferencje z czego ma być gadżet, czego wymagamy oraz przedział cenowy.

Ja kocham obrożę. Noszę na co dzień, do klubu, do łóżka czy na kamerki. Jednak ograniczam wyroby ze skóry tak samo jak spożycie mięsa, więc interesowało mnie coś fajnej jakości, czego nie będzie mi szkoda jak zniszczę, będzie dobrze się prezentować, a wybór wzorów będzie szeroki.

Jeśli chodzi o kajdanki i obroże z ekoskóry postawiłam na samym początku na firmę Fetish. Bardzo ładne rzeczy, a ceny do około 60zł chociaż mam od nich rzeczy za 20 zł nawet i sprawdzają się świetnie. Stosunek ceny do jakości ekstra, na pewno nie boję się, że zostaną zniszczone przy zabawach w swingers klubie, chociaż jak na razie każda mimo mocnego użytkowania jest w stanie idealnym. Ta firma pojawi się również przy stymulacji sutków, więc jeszcze tam o niej coś usłyszycie😉

IMG_20210201_153250Na pewnej stronie, którą na końcu wam podam znalazłam też piękne obróżki z materiału od Cottelli Collection!  Prezentują się zabójczo, a jakość jak za 20 zł około jest świetna. W połączeniu z fajną bielizną naprawdę rozpala zmysły. Na pewno zakupię jeszcze kilka 😀

Firmą, którą również mogę umieścić w tym zestawieniu jest już kiedyś wspominana Bijoux Indiscrets. Mam od nich naszyjnik z pejczem i też można znaleźć w niskiej cenie. W swoim reperaturze mają kajdanki, obroże, więc będziecie mieli z czego wybierać znajdzie się również coś dla fanów błyskotek jak i bardziej klasycznych klimatów.

To są firmy, które darzę największym zaufaniem, jeśli chodzi o niską półkę cenową. Naprawdę ciekawe, dające szerokie horyzonty.

Mam nadzieję, że chociaż troszkę wam przybliżyłam i pomogłam, bo właśnie często dostawałam prośby o polecenie takich gadżetów.

Moim zdaniem sprawdzą się jako ciekawe dodatki dla tych początkujących i średnio zaawansowanych, którzy dopiero próbują swoich sił w takiej tematyce czy dla takich co tak jak kochają na przykład obroże nawet na co dzień. 😀

Oczywiście mam również takie z wyższych półek, ale te również uważam za fajne i warte kupienia. Szczególnie za taką cenę.

Jak chcielibyście sobie zobaczyć dwie pierwsze firmy i ich asortyment to polecam zajrzeć do:
IMG_20210129_223348_802

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *