Niepoprawna Kobieta i Pani od Seksu

Sharevibe, z miłości do wspólnych przyjemności!

    IMG_20220401_112451

 

Marka Fun Factory od lat projektuje wyjątkowe gadżety. Niemiecka firma jest na rynku od ponad 20 lat i jest jedną z pierwszych, która wprowadziła zabawki wysokiej jakości. Mimo upływu czasu nie zwalniają tempa, ich gadżety nadal są projektowane z najwyższą dbałością o każdy szczegół, zaskakują kształtem i umiejętnościami. Dostosowane do ludzkiej anatomii zabawki od Fun Factory to nadal hity! 
 

 

 

Czym jest Sharevibe? IMG_20220401_112330 

Jest to gadżet typu Strap-on, nie jest to zwykłe dildo podwójne, nie posiada też pasków mocujących. Posiada wibrator, który również można wyjąć i użyć do stymulacji łechtaczki. Niemiecka firma zadbała o to by, wibracje rozkładały się w sposób, który daje obopólną przyjemność przy jej wykorzystaniu. 
 
Tego typu zabawkę wkładamy do cipki i możemy dać niesamowitą przyjemność analną lub waginalną drugiej osobie za pomocą dłuższej strony! 
 
Czyli mamy gadżet dający orgazmiczną przyjemność z dawania przyjemności kochance czy kochankowi. ? 

 
IMG_20220401_112513Czym się różni od podobnych w swojej kategorii? 
 
Większość nie posiada wibracji, częściej możemy spotkać strap-on bez uprzęży, które pełnią funkcję tylko dildo. Wibrator jest wyjmowany, mamy, więc dwie zabawki w cenie jednej. 
 
Jednak przede wszystkim różni się kształtem. Jest inspirowany naturalnymi kształtami ciała, dzięki czemu możemy cieszyć się przyjemnością, a zabawka pozostaje na swoim miejscu, co jest zmorą w przypadku innych gadżetów tego typu. 
 
Unikalny kształt pozwala obu stroną cieszyć się wibracjami i to naprawdę niezłymi, a sam Sharevibe jest wręcz aksamitny, co jeszcze bardziej sprawia, że użytkowanie to czysta przyjemność. 
 
Testy i moje wrażenia o Sharevibe. IMG_20220401_112426
 
Miałam już kilka zabawek tego typu i większość z nich to był nie wypał. W szczególności, gdy faktycznie jesteśmy w trakcie i zabawka wypada. Wtedy taki gadżet traci swój sens. Nie zliczę, ile takich sytuacji miałam, bo działo się to praktycznie co użycie. Próbowałam wielu kształtów. Wydawało mi się, że nie da się stworzyć, czegoś, co u mnie się sprawdzi. 
 
Sharevibe to miał być ostatni gadżet tego typu, któremu dam szanse, nie za bardzo lubię, gdy strap-on jest na uprzęży, choć takie też posiadam, więc szansę musiał dostać. Jednak to uczucie lekkiego wypełniania sprawia, że mi i drugiej stronie lepiej się korzysta, więc z nadzieją przyjęłam go na testy. 
 
IMG_20220401_112251Miałam co do niego wielkie wymagania i mogę powiedzieć szczerze, że spełnił je w stu procentach. Jest naprawdę wyjątkowy, wygoda i wielka przyjemność dla obojga! Waginalnie czy analnie jest mega opcją i lepszej w ręku nie miała. 
 
Mogę śmiało powiedzieć, że w Sharevibe widać doświadczenie jej twórców. Niesamowity gadżet idealny dla par, które szukają wspólnych, niesamowitych doznań! Wypróbowałam wiele sposobów, pozycji na jego użycie, z każdą sobie poradził. Nawet użycie lubrykantu nie sprawiło mu problemów w działaniu i trzymał się dzielnie na miejscu. 
 
Gadżet jest wodoodporny i niesamowicie przyjemny, idealny dla początkujących, jak i tych doświadczonych, daje duże poczucie bliskości. Leży tak jak powinien, no dla mnie jest numerem jeden. 
 
Moja ocena. IMG_20220401_112222
 
Dla mnie gadżet jest po prostu idealny, nie mam do niego żadnych zastrzeżeń i uważam, że trudno będzie go przebić. Testowałam go na wiele sposobów i mogę śmiało powiedzieć, że Sharvibe to punkt obowiązkowy dla poszukujących tego typu rozwiązań! Używam go już dłuższy czas i uważam, że jest wart swojej ceny. Dzięki wykonaniu posłuży długi czas bez uszczerbku na swoim zdrowiu i będzie służył najbardziej wymagającym kochankom. 
 
Dzięki Sharevibe na pewno jeszcze przetestuje niejeden gadżet od Fun Factory i powiem wam, że kilka mam już nawet na oku. ?

 

Fun Fuctory znajdziecie na Lulapink.pl 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *