Niepoprawna Kobieta i Pani od Seksu

Słodko-ostry Satisfyer czyli poznajcie Mono Flex!

Firma Satisfyer jest nieodłącznym elementem mojej kolekcji gadżetów erotycznych. Za stosunkowo niską cenę mamy jakość, której próżno się spodziewać po innych markach z tej półki cenowej. 

IMG_20210425_175247Znacie już jeden gadżet z moich recenzji, który jest sterowany aplikacją. Tym gadżetem był Curvy 2+ i przy okazji tej recenzji rozwodziłam się jak bardzo zaskoczyła mnie płynność, intuicyjność i jak na świeżą aplikację mnogość opcji. Jednak gdzieś pojawił się niedosyt. Zapragnęłam kolejnej zabawki z tej serii i to wibratora! Przeglądając oferty znalazłam Mono Flex w identycznym kolorze jak Curvy. Będzie pod kolor!

W tym samym czasie Lustshop.pl właśnie sprawił mi tego uroczego królika, aktualnie wiedzie on pracowity żywot. Bardzo się polubiliśmy, ale o tym za chwilę.

Specyfikacja króliczka by przybliżyć wam o czym dziś mowa! IMG_20210425_174917

 • -materiał: silikon
 • -5 trybów wibracji
 • -ładowanie poprzez kabel USB
 • -długość całkowita: 20 cm
 • -średnica: 3,5 cm
 • -możliwość połączenia z aplikacją
 • -wodoodporny
 • -dwa silniczki – możliwość jednoczesnej stymulacji punktu G i łechtaczki

Tak wygląda sucha specyfikacja. Fakt faktem, że testowałam go do tego stopnia, że musiał na reklamacji wylądować, bo go wykończyłam. ? Jednak wątpię by ktokolwiek tak go intensywnie maglował jak ja. Ciężkie życie u mnie wiedzie. Po reklamacji działa bez zarzutu, a wszystko przebiegło baaardzo sprawnie.

IMG_20210425_175146Tak jak producent obiecuje idealnie sięga do łechtaczki z czym wielu producentów ma problem! Dlatego już dawno porzuciłam króliki, bo żaden sięgnąć nie mógł ten idealnie trafia, gdzie trzeba.

Tak samo w punkt G dając ekstra doznania. Mono flex posiada dwa silniki, które mogą działać w różnych kombinacjach tych budowanych jak i naszych własnych z poziomu aplikacji co serdecznie polecam. Mimo pięciu poziomów intensywności jest jednym z moich mocniejszych. Świetnie leży w dłoni, sylikon w dotyku fajny no po prostu czysta przyjemność! ?

Nawet nie spodziewałam się, że jakiś inny interwał niż ciągły jest w stanie mnie tak sponiewierać! Idealny gadżet w cenie, która kusi.

Co fajnego oferuje aplikacja, o której wspominałam na wstępie?

Tak naprawdę oferuje wiele, więc najłatwiej zrobić podpunkty. ?

 • -Zaprogramuj zabawkę tu mamy dostęp do wielu programów, które według producenta powinny się spodobać. Przyznam kilka jest spoko.
 • -Kontrola na żywo tu możemy sobie posterować, tworzyć własne programy, które można zapisać czy zapętlić.
 • -Dźwięki otoczenia, jeśli chcesz posłuchać muzyki na głośnikach i “wczuć się w nią” to coś dla ciebie. Polecam, działa ok.
 • -Muzyczna aura, moja ulubiona funkcja! Włóż słuchawki i stwórz swoją listę do masturbacji! Minus, że aplikacja korzysta tylko z biblioteki i spotify, ale i tak mega.
 • -Jest jeszcze opcja zdalny partner, czyli sterowanie na odległość.
 • -Korzystanie i udostępnianie wzorów użytkowników.
 • -Można ustawić sobie uroczy alarm ?

Jak sami widzicie, znajdziemy mnogość dobrze działających funkcji. IMG_20210425_175220

Dla kogo?

A powiem szczerze dla wszystkich. Uciechę będzie miała singielka, Camgirl na transmisjach, para urozmaicająca swoje igraszki. Jeśli tylko odpowiada średnica i długość to nie wahamy się, kupujemy.

Moja faza na tren wibrator chyba szybko się nie skończy. Jestem zauroczona szczególnie, że nie muszę go codziennie ładować po godzinie lub dwóch działania. Starcza spokojnie na dwa razy.

Uwielbiam brać go do kąpieli i na kamerki. Jest częstym towarzyszem moich podróży, a i partner/partnerka zadowoleni, że mogą tyle przyjemności sprawić praktycznie bez utraty energii. ?

Dla mnie jedyny minus to, że lubię gadżety dłuższe i grubsze, ale to jedyny mój ból w przypadku Satisfayer Mono Flex.

IMG_20210425_174946Cena to około 200zł, więc oceńcie sami czy to dużo dla mnie nie, patrząc z perspektywy tego, że mam wibratory wartę i ponad 600 to dla mnie gratka

Nowoczesny gadżet, uroczy, o ogromnych możliwościach, świetnej jakości, uznanej marki. 

W przypadku niego nie zrobię wam podsumowania.

Sami rozsądźcie, czy jest warty zakupu, a jak już się namyślicie to szybciutko na Lustshop.pl, którym z całego serca dziękuję za taką niespodziankę.

Trafili w dziesiątkę!  

W razie pytań czy problemów piszcie do nich na pewno coś według potrzeb ze swojego asortymentu doradzą, że za trzęsą się wam nogi!

Niech moc Mono Flex Będzie z wami! 

Uroczy wibrator jak i inne zabawki znajdziesz w sklepie LustShop.pl »

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *