Niepoprawna Kobieta i Pani od Seksu

Stalowy korek K;nk

Nienawidzę pisać o korkach! 😀 Jednak korki bardzo lubię i wszelkiego rodzaju gadżety analne. Największym problemem jest dla mnie subiektywna opinia, bo głównie kieruje się ich wyglądem i bezpieczeństwem, a dopiero później odczuciami w stosowaniu.

IMG_20210424_183453Firma K;nk prócz gadżetów robi piękne dodatki erotyczne jak kajdanki, opaski na oczy i artykuły BDSM. Jestem posiadaczką również innych przedmiotów od nich i o żadnym nie powiem złego słowa. Wysoka jakość jest wręcz odczuwalna, zdają każdy egzamin oraz cieszą oko.

Dziś recenzja korka od K;nk, ale może w tym przypadku lepiej użyć słowa biżuteria analna? Przepiękny wygląd przyciąga wzrok, kusi i myślę, że również zwróci uwagę podczas igraszek naszego partnera.

Stal zdobiona pięknym kamieniem to coś co lubię. Elegancja z praktycznym zastosowaniem i dużą dawką przyjemności. Przeciętny rozmiar, gładka powierzchnia i kształt idealny dla bardziej wprawionych, choć może bardziej początkujących?  Dla początkujących co uciech analnych chcieli by zaznać, a przy tym zachować dozę ekstrawagancji. Jak na dobrą zabawkę przystało korek posiada podstawkę, która zapobiega wchłonięciu się korka. IMG_20210424_180559

Gadżet jednak nie nada się tym mocno zaawansowanym właśnie ze względu na ryzyko wchłonięcia.

Rozmiar jest gdzieś pomiędzy s/m, więc nie powoduje kszty bólu przy dobrej aplikacji nawet tym co stres mają wielki i ściskają się za nad to.

Korek K;nk ze względu na tworzywo można używać z każdym lubrykantem nie ryzykując zniszczenia, więc spokojnie można wybrać swój ulubiony i rozkoszować się zabawą. U mnie najlepszą opcją jest lubrykant od Yes lub Boss of toys zależy co mi się pod rączkę napatoczy 😉

IMG_20210424_183526

Moim zdaniem zdjęcia nie oddają wyjątkowego wyglądu naszej biżuterii. Na żywo nie idzie oka od niej oderwać.

Tak, wiem. Sroka ze mnie straszna, ale cóż. Nic się z tym nie poradzi.  

Podsumowując! 

Korek firmy K;nk piękno użyteczne jakiego dziś Ci potrzeba 😉

Ocena 9/10, bo dałabym większą podstawę wtedy można by było powiedzieć, że to zabawka dla każdego. Dziś powiem, że to piękna biżuteria na początek i bardzo pasuje do mnie oraz mojej kolekcji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *