Niepoprawna Kobieta i Pani od Seksu

Svakom Numph, wyjątkowy gadżet do orgazmicznych pieszczot. 

Svakom Numph, wyjątkowy gadżet do orgazmicznych pieszczot. 

IMG_20220401_112021Firma Svakom skradła moje serce dzięki korkowi Primo, więc pora na kolejną recenzję gadżetu z tej firmy.

Lubię zabawki, które wyróżniają się na tle innych funkcjami, ciekawym kształtem i zdobieniami. Jeśli łączy się to ze skutecznością, jestem jak najbardziej usatysfakcjonowana z testów.

Obserwując też rynek gadżetów, często znajduje coś, co przyciągnie mój wzrok i staram się by wcześniej czy później do mnie trafiło. Tak też było w przypadku Numph, bo gdy wchodził na rynek, to naprawdę mnie zaintrygował. Inny, o wręcz kosmicznym wyglądzie i innych funkcjach niż standardowy stymulator, a to połączone z pudrowo różowym kolorem, więc dziewczyny z Lulapink sprawiły mi wielką radość, dając mi to maleństwo na testy.
 

IMG_20220401_112548

 

Czym jest Svakom Numph i co oferuje?  

Gadżet jest maleńki, słodki, wręcz o nieziemskim wyglądzie.

 Przypomina mi właśnie kosmitę albo morskie stworzenie przez nóżki, które są właśnie tym, co go wyróżnia na tle reszty. W nim są zawarte dwie funkcje, pierwsza to wibracja, zabawka wibruje cała, więc włączając funkcję drugą, również czujemy wibracje, ale też możemy użyć główki Numph do stymulacji części ciała.

Nie mówię tylko o łechtaczce, bo przecież inne części ciała też lubią takie rozrywki. ;D

 

IMG_20220401_111948

Druga funkcja jest zawarta w “nóżkach” i jest to ruch tych nóżek. One tak fajnie miziają! Naładowałam, odpaliłam. Posiada dwa guziki, jeden do wibracji, drugi właśnie do tego ruchu mechanicznego.

 Zabawka jest wodoodporna. Kilka częstotliwości wibracji i niestety tylko dwie prędkości ruchu nóżek, jednak moim zdaniem jeszcze jeden by się przydał. ? 

 

 

 

 

IMG_20220401_112107

Moje odczucia. 

Lubię zabawki, które są przeznaczone do łechtaczki i ich najczęściej używam w chwilach dla siebie. No i myślałam, że mój mały kosmita również się do tego nada. No nada się, ale mam tendencje do dociskania, co w Numph się zupełnie nie sprawdza. Jeśli chce się czuć pełnie satysfakcji, a też tak jak ja raczej dociskacie zabawki do łechtaczki, to nie będziecie do końca usatysfakcjonowane. Trzeba mu luzu, by skorzystać w pełni z jego możliwości, z czym miałam wielki problem i nie było szans, bym dokonała tego sama. Mimo wszystko sam rodzaj stymulacji bardzo mi się podobał i myślałam, jak go wykorzystać.

 

 

IMG_20220401_112145No i mam! Jeśli ja nie mogę to może ktoś inny? No i w ten sposób okazało się, że jest mega, ale potrzebna mi pomocna dłoń.Przy grze wstępnej przyprawił mnie o niesamowite doznania. Nie tylko sprawdził się do łechtaczki, ale też na przykład przy pieszczotach sutków, za co go kocham!  Mimo wszystko nie jest to stymulacja dla osób lubiące mocne doznania, Numph jest raczej czułym romantykiem i tym doprowadza do szału. 

 

 

 

 

Dla kogo i do czego? IMG_20220401_111917

Po kilku testach mogę stwierdzić, że Numph ma wiele zastosowań i każda grupa odbiorcza wykorzysta go inaczej.

Dla osób, które lubią delikatność i nieśpieszność, będzie idealny do samomiłośći. Z taką osobą się na pewno dogada.

Dla par będzie idealny na namiętną grę wstępną. Numph się zna na tym i ma wiele do zaoferowania, gdy może szaleć po całym ciele.

No i tu może kogoś zaskoczę lub zbulwersuje, ale ja go widzę również w praktykach soft BDSM. Dlaczego?

W odpowiedniej ręce daje niesamowite doznanie, wręcz można zwijać się z przyjemności, idealnie by się sprawdził przy kajdankach, opasce na oczy. Wyczulone zmysły pozwolą jeszcze bardziej cieszyć się wrażeniami, a widok również dla drugiej strony będzie ciekawy. Idealny, gdy chcemy zdać się na czyjąś łaskę. 

IMG_20220401_112045Ogólnie potwierdzam, że mały kosmita jest wielozdaniowy i sprawdzi się u wielu osób. Również ja znalazłam swoje idealne zastosowanie dla niego i szczerze polecam do wszelkich wspólnych zabaw.

Niezwykle ciekawy i fajny z niego maluszek!

Firma Svakom jak zwykle nie zawodzi. Miałam wielką frajdę z zabawy i czekam na ich kolejne produkt z niecierpliwością!  

 

Svakom Numph znajdziecie u Lulapink.pl!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *