Niepoprawna Kobieta i Pani od Seksu

Korek analny Lisi Ogon

Hej, hej! Następnym recenzja jest poświęcona jednemu z moich ulubionych dodatków do gry wstępnej i stosunku z partnerem/ką!

Każda kobieta lubi czuć, że jest seksowna. Lubimy dodatki, które podkreślą nasze walory, rozgrzeją atmosferę czy to w naszym prywatnym łóżku czy w większym gronie. Przebieranki i ciekawe dodatki, są dobrym urozmaiceniem.

IMG_20200826_145556Sama lubię dbać by to czym mogę przyciągnąć do siebie kochanka było jak najlepiej wyeksponowane. Tak samo chcę by czas spędzony na czynnościach seksualnych był ciekawy i jak najprzyjemniejszy dla obu stron.

Dlatego jednym z moich ulubionych dodatków i gadżetów erotycznych stał się lisi ogon!

Przede wszystkim każdy znajdzie coś dla siebie czy to w długości części ozdobnej czy kolorze! Wybór naprawdę jest nieograniczony.

Również jest duży wybór, jeśli chodzi o tą drugą część, czyli plug, który ma również sprawić przyjemność.

Mamy do wyboru wiele rozmiarów, kształtów czy materiałów. Ja preferuję jednak te ze stali nierdzewnej lub silikonowe.

Mam naprawdę słabość do takich typowo lisich ogonków. Pięknie podkreślają pupę i dają ciekawe doznania podczas samego stosunku. Jednak was zachęcam by szukać i przeglądać w poszukiwaniu takiego w którym się zakochacie i przy okazji pamiętajcie, że tu również musicie pamiętać o nawilżeniu jak przy każdej zabawie analnej by kuku sobie nie zrobić.

Gdzie szukać takich cudeniek?IMG_20200826_165807

Na pewno w zaufanych sklepach! Ja polecam na przykład zajrzeć do bezpruderyjnie.pl mają świetne ceny i duży wybór!

Chciałabym również przypomnieć, że o swoje cudeńka musimy zadbać tutaj woda z mydłem i coś do dezynfekcji gadżetów będzie idealne ?

Podsumowując jest to gadżet dla każdego kto lubi zabawy analne lub chciał by takowych spróbować. Czyli mamy coś co sprawdzi się dla tych zaawansowanych jak i początkujących ze względu na wiele odmian. Różnorodność wyborze aż przytłacza, więc warto się rozejrzeć za swoim idealnym ogonkiem, ale uwierzcie naprawdę warto!

Ogonek kupisz tutaj…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *