Niepoprawna Kobieta i Pani od Seksu

Szklane dildo z serduszkiem NS Novelties

U wielu osób na Instagramie zobaczycie to dildo i najczęściej jest bardzo zachwalone. Dlaczego?

No właśnie pięknie wykonane krystaliczne dildo przyciąga wzrok.  Mój również przyciągnęło.

Udało mi się kupić je w naprawdę dobrej cenie z czego się bardzo cieszę. Chociaż wiedząc dziś więcej o tym gadżecie mogę powiedzieć, że zapłaciłabym za nie więcej, gdyby była taka potrzeba.

Miłość od pierwszego wejrzenia. Piękne, a zakończone serduszkiem dobrze leży w dłoni pozwalając rozkoszować się swoimi walorami.

IMG_20201217_172133Dlaczego szkło jest takie wyjątkowe. Już przy korku analnym mówiłam o swojej słabości do szkła. Igraszki z tym materiałem mają wiele zalet przy tym gadżecie dodatkowym atutem jest niepozorność. Śmiało można stwierdzić, że jest niecodzienną ozdoba naszego mieszkania. Kolejnym plusem jest możliwość podgrzewania lub chłodzenia, wtedy rodzą się nowe doznania i poznajemy inne aspekty naszej seksualności. Kolejnym pozytywem są wybrzuszenia, które stymulują nasze wnętrze między innymi punkt G, dla którego to dildo to istne marzenie!

Jedynym minusem jest to, że gadżet nie nadaje się dla osób z tyłozgięciem ze względu na swoją sztywność. Może sprawić takim osobą dyskomfort i w takim przypadku lepiej zdecydować się na coś bardziej elastycznego.

Higiena w przypadku naszej szklanej przyjaciółki jest wyjątkowo prosta tak naprawdę wystarczy ją umyć w ciepłej wodzie z dodatkiem mydła i zdezynfekować. Też w przypadku tego materiału możemy zastosować każdy lubrykant, bo mało co mu może zaszkodzić. Oczywiście mówię o tych bezpiecznych i z pewnego źródła, bo pamiętajmy, że każdy lubrykant wchodzi w reakcje z najdelikatniejszymi miejscami i tu nie ma co kombinować, bo szkody mogą być wielkie!

Nasza cudna szklana różdżka wygląda jak z bajki i na pewno może nas przenieść do innego świata. Jest jednym z moich ulubionych zabawek, zawsze jest blisko w razie potrzeby.

Atrybut prawdziwej królowej przyjemności, uroczy przyjaciel z wielkim sercem, który zawsze jest na nasze zawołanie. Czy nie brzmi to pięknie? IMG_20201217_172238

Jeśli jeszcze nie wybraliście swojej zabawki ze szkła, a dopiero myślicie nad zakupem takiego cacka to mogę śmiało zapewnić, że to świetny wybór, warty swoich pieniędzy. Jeśli nie przekonuje was motyw serduszka to szukajcie, bo wybór jest ogromny i jedyne co nas ogranicza to wyobraźnia. Polecam wam zajrzeć do lulapink.pl, bo mają naprawdę duży wybór kształtów i kolorów. Tam na pewno znajdziecie swoje wymarzone szkiełko.

To piękne, szklane dildo zamówisz w LulaPink.pl »

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *