Niepoprawna Kobieta i Pani od Seksu

Dildo Kobra, czyli postaw na naturalne doznania

Bardzo interesował mnie temat gadżetów erotycznych z drewna. Piękne kształty przyciągały wzrok, a materiał daje poczucie, że jeśli  o nie zadbamy będzie nam towarzyszył lata.

Również w wielkomiejskich mieszkaniach daje nam własny kawałek natury, jest też piękną niepozorną ozdobą, mamy też gadżet, który może podlegać biodegradacji.

Jednak na rynku jest mało ofert tego typu gadżetów. Na rynku rządzi sylikon, szkło i cyberskóra.

Pewnego dnia na Instagramie zobaczyłam profil @same_przyjemnosci  oraz znalazłam ich stronkę: sameprzyjemnosci.com

Byłam zaintrygowana, bo było to coś innego niż standardowe dilda z drewna, które oglądałam i zupełnie inne niż jakiekolwiek dostępne na rynku.

Kolejna sprawa, że w każdym widzianym przeze mnie były użyte lakiery w tych ani grama.

Profil @same_przyjemności tworzą cudowni ludzie. W swoje małe dzieła sztuki wkładają mnóstwo pasji, kreatywności i miłości dbając o każdy szczegół.

Każde dildo jest robione indywidualnie, ręcznie dla danej osoby. Pięknie zapakowane i z dołączoną instrukcją co do pielęgnacji, do której jeszcze wrócę.

Nawet nie sądziłam, że uda mi się nawiązać współpracę i będę posiadaczką jednego z ich małych dzieł. IMG_20201230_232004

Najbardziej urzekła mnie Kobra. Niezwykły kształt był bardzo kuszący. Wijące się dildo z końcówką idealną do punktu G, w pełni naturalne. Brzmi to kusząco, więc na to właśnie padło.

Po ustaleniu szczegółów kilka dni oczekiwania i było u mnie. Piękne, gdy po raz pierwszy widziałam je na oczy i dotykałam czułam, że się dogadamy.

Kawałek natury, z którym możemy obcować w dosłownym tego słowa znaczeniu.

Dla mnie jest to idealne określenie mojej nowej przyjaciółki.

Obcowanie z nią ma coś w sobie z masochizmu, bo jednak to lite drewno idealnie wypolerowane. Z drugiej strony bardzo seksowne doznanie, z którym możemy obcować tam, gdzie nam się wymarzy w wannie, lesie, domu czy samochodzie.

Kształt sprawia, że doprowadza do szaleństwa i uzależnia ?

Dildo warte swojej ceny, bajkowe i idealne w każdym calu. 

Pielęgnacja:

Ze względu na to, że w naszym gadżecie nie użyto lakierów drewno może z czasem zmienić kolor. Również jego pielęgnacja jest inna. Po użyciu najlepiej umyć go woda z delikatnym mydłem, a później trzeba je olejować by nie straciło na walorach. Do tego najlepiej sprawdzi się olej kokosowy. Migdałowy (takich sama używałam) czy z awokado. Następnie może już czekać na następne użycie w swoim woreczku. Na pewno, jeśli będziemy się do tego stosować posłuży nam mnóstwo czasu.

Kobra2-2048x1365W Kobrze znalazłam to czego od pewnego czasu już szukałam magię, niesamowitość i dzikość. Same Przyjemności mają do zaoferowania magiczny świat na wyciagnięcie ręki.

Naturalne doznania dane naturalnym dildo mogą odmienić światopogląd i dać bliskość natury na co dzień, a na to często nie możemy sobie pozwolić w owych czasach.

Polecam z całego serca nie wiem czy jakiś gadżet skradnie moje serce bardziej ideą i doznaniami. Każda z nas jest wyjątkowa, więc dajmy sobie wyjątkowe i naturalne doznania, bo przecież również jesteśmy dziełem natury!

Ps. Jeśli jesteście zainteresowani takim cudem to odezwijcie się na Instagramie do @same_przyjemnosci, również, jeśli macie jakieś pytania czy wątpliwości przed zakupem na pewno pomogą i doradzą.

Twórcy maja również swoją stronę- zajrzyjcie koniecznie!
https://sameprzyjemnosci.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *